pátek 30. března 2018

Březen

Knižní březen v instagramových fotkách.


První dočtenou knihou bylo Odloučení od Katie Kitamury, další skvělá Odeonka.


Pak jsem znova listovala Probuzením Simona Spiera, protože jsem natěšená na autorčinu novinku Podělaným navrch, která by mi měla v nejbližších dnech dorazit. 


Taky jsem se pustila do svého Chucka Palahniuka a musím říct, že mě ani trochu nezklamal a už se poohlížím po jeho dalších knihách.


15. března byl Velký knižní čtvrtek a Sestra smrt je jedna z knih, které ten den vycházely. Podle mě se autorovi krimi příběh opravdu podařil.


Na oslavě Yoli narozenin jsme dostali výtisk Muffina a čaje českého mladého autora Thea Addaira. O tom se an blogu ještě určitě dočtete, každopádně doporučuji, je to hrozně milý příběh.


Následně mě okouzlila tahle krásně vyvedená knížečka Žal je to s křídly od Maxe Portera.


Houbařka, co vám budu vykládat, přečtěte článek o ní sami. <3


Za zavřenými dveřmi doporučuji všem čtenářům thrillerů, B. A. Paris je prostě hvězda a její novou knihu si určitě nenechám ujít.


Protože jsem se ve středu 28. 3. zúčastnila setkání s Alenou Mornštajnovou, pustila jsem se do její starší knihy Slepá mapa. Musím říct, že se mi líbila úplně stejně jako Hana. Setkání bylo hrozně fajn, autorku si přišlo poslechnout hlavně hodně starších lidí, kterých se téma války a holocaustu dotýká osobněji, proto byla debata obohacená o jejich životní zkušenosti. Paní Mornštajnová je úžasná vypravěčka, povídala nám o psaní, životě i zdrojích, z nichž informace z minulosti čerpala. Nakonec nám taky přečetla úryvek z Hany.

Momentálně se pouštím do Smrtky od Neala Shustermana, která vyjde o nakladatelství Yoli začátkem dubna, a máte se rozhodně na co těšit!

2 komentáře:

  1. Setkání s Alenou Mornštajnovou závidím. Knihu Hana mám objednanou a moc se na ni těším. Jinak mě z tvého výběru nejvíc zaujalo Muffin a Čaj. Tahle knížka je teď všude a všem se hodně líbí :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc doporučuju obě jmenované! Děkuji za komentář. 😊

      Vymazat