sobota 10. února 2018

Ostravský knižní veletrh + soutěž

Ahoj, dnes jsem tu s pozvánkou a doporučením na jednu blížící se knižní akcičku. Jedná se o knižní veletrh, ovšem tentokrát to nebude v Praze a okolí, jak jsme nejčastěji zvyklí, ale v Ostravě! Co můžete na veletrhu zažít?


Ostravský knižní veletrh není žádnou novinkou, letos se koná už po osmé. Navštívit ho můžete o víkendu 2. - 4. března v prostorách Výstaviště Černá louka. Ukáže se zde mnoho českých nakladatelů, kteří představí své nejzajímavější kousky, zároveň se můžete těšit na bohatý program, mnoho českých autorů osobně a autogramiády. Potkáte se tu třeba s blogerkou Terezou Salte, která nedávno vydala vlastní knihu, s Michalem Vieweghem, Barbarou Nesvadbovou, Ivonu Březinovou a mnoha dalšími.


Letošní ročník je věnovaný knihám pro děti. Zúčastní se například nezisková organizace Česko čte dětem a pořádá se také sbírka knih pro nemocnice a ambulance dětských lékařů - myslí se tedy i na dobrou věc.:-)

Všechny další informace najdete v tomto odkazu.

Generálním partnerem veletrhu je Albatrosmedia, myslím tedy, že to bude určitě stát za to!SOUTĚŽ

Pokud jste zatoužili podívat se na tuhle akci, (protože kdo by nechtěl strávit nějaký ten čas mezi tolika knihami, že), můžete si zasoutěžit o volné vstupenky: 
Soutěžit můžete na mém instagramu, odkaz na něj najdete na pravé straně blogu. Taky mi můžete poslat e-mail na bohemistik25@seznam.cz. Napište mi, jakého knižního veletrhu jste se zúčastnili a jak se vám líbil, případně kam byste se chtěli podívat.

Tak vám držím palce a v případě, že se rozhodnete akci navštívit, si to tam moc hezky užijte! :-)

Soutěž ukončena.

1 komentář:

  1. To je skvělá soutěž, ale bohužel se nezúčastním, Ostravu mám krapet z ruky. :-(

    OdpovědětVymazat